Motoskup.pl - skup aut, samochodów za gotówkę

Oferta

Pomimo pozornie mocnej konkurencji w branży i trwającego kryzysu, nasza firma ciągle świetnie prosperuje i odnosi kolejne sukcesy. Działamy na rynku nie tylko polskim, ale również europejskim.  Pracują dla nas przedstawiciele największych komisów i skupów samochodowych, wykwalifikowani rzeczoznawcy oraz rzesza konsultantów, gotowych w każdej chwili odpowiedzieć na pytania i rozwiązać wszelkie wątpliwości Klientów.

Tak dobrze prosperująca firma jak nasza posiada również duże gwarancje bankowe i własne parkingi, co pozwala nam odkupować auta od Klientów w trybie natychmiastowym. Gwarantujemy im pełne bezpieczeństwo transakcji,  jak również stuprocentową zgodność zawieranych umów z prawem polskim i unijnym.

Nasz skup samochodów zbiera od Klientów ich zgłoszenia dotyczące chęci sprzedaży auta. Te dane przekazywane są zespołowi rzeczoznawców, którzy dokonują wyceny pojazdu opierając się na danych z programów rachunkowych, jak również znajomości rynku motoryzacyjnego i jego trendów. Gotowa wycena samochodu błyskawicznie jest przekazywana Klientowi przez naszych konsultantów, którzy umawiają się z Klientem na spotkanie w dogodnym dla niego miejscu i czasie, gdzie dokonywane są ostateczne oględziny pojazdu, następuje podpisanie umowy kupna-sprzedaży i wypłacane są pieniądze.

Jakość obsługi Klienta jest dla naszego skupu aut priorytetowa. Korzystając z naszych usług możesz liczyć nie tylko na dobre ceny i szybkość samego procesu sprzedaży auta, lecz także na profesjonalizm, przejrzystość i stuprocentową legalność działań.  Gwarantujemy najlepsze ceny na rynku, jak również najwyższą jakość wykonywanych usług. Sprzedaż samochodu z naszym skupem aut to czysta przyjemność!

s 
COPYRIGHT 2013 @ MOTOSKUP.PL

Polityka prywatności
strony internetowe