Motoskup.pl - skup aut, samochodów za gotówkę

Wycena

To logiczne, że gdy sprzedajesz swoje auto, chcesz uzyskać za nie jak największą sumę pieniędzy.  Zdajesz sobie wprawdzie sprawę z tego, ile Twój samochód ma lat, ale wiesz też, że dbałość o pojazd i jego pielęgnacja nieco niwelują efekty zgubnego wpływu czasu. Jeżeli posiadasz samochód dobrej, renomowanej marki, który jest w pełni sprawny i zadbany chciałbyś dostać za niego godziwe pieniądze.

Umieszczasz ogłoszenie w gazecie lub Internecie albo jedziesz na giełdę i okazuje się jednak, że potencjalni kupujący uważają, że jest to za dużo. Nawet, jeżeli zależałoby Ci bardziej na czasie i obniżyłbyś cenę, oni wciąż będą próbowali się targować, szukać niedoskonałości, a Ty stracisz na tym nie tylko pieniądze, ale także czas i nerwy.

Nasz skup aut pokocha Twój samochód takim, jakim jest J Wystarczy, że wypełnisz nasz formularz kontaktowy, opisując jak najdokładniej parametry pojazdu. Załącz też zdjęcia samochodu, jeżeli masz taką możliwość – to ułatwi i przyspieszy wycenę.  Zajmą się nią nasi wykwalifikowani rzeczoznawcy, którzy operują specjalistycznymi programami, jak również doskonale znają rynek motoryzacyjny i mają w tym obszarze doświadczenie. Wycena Twojego samochodu zostanie przygotowana w szybkim tempie, a nasz skup samochodowy gwarantuje wysoką jakość tej estymacji oraz Twoje zadowolenie.

                Rozumiemy, że w kryzysowej sytuacji możesz chcieć szybko sprzedać swoje auto – koniecznie daj nam o tym znać! Potraktujemy sprawę priorytetowo i już w ciągu 24 godzin możemy sfinalizować transakcję. Gotówkę wypłacamy od ręki po podpisaniu umowy, ale możemy też przelać umówioną sumę na Twoje konto.

                Wycena nie jest wiążąca! Sam sprawdź, ile nasz skup aut zaproponuje Ci za swoje auto. Nawet jeżeli jeszcze nie jesteś zdecydowany, być może uznasz, że to dobry interes? Zawsze warto spróbować – w końcu nasz skup samochodowy oferuje najwyższe ceny za skupowane auta.

s 
COPYRIGHT 2013 @ MOTOSKUP.PL

Polityka prywatności
strony internetowe