Motoskup.pl - skup aut, samochodów za gotówkę

O nas

Nasze przedsiębiorstwo zrzesza przedstawicieli największych komisów i skupów samochodowych z terenu całego kraju. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej. Pozwala nam to na stworzenie firmy innowacyjnej w skali kraju, która nie ugina się pod ciężarem kryzysu, lecz sprawnie wykorzystuje swoją wiedzę, umiejętności i doświadczenia, by dostarczać Klientom usługi najwyższej jakości.

Nasz Motoskup samochodowy odkupuje właściwie wszystkie auta. Zdajemy sobie sprawę, że Klientom przy sprzedaży auta zależy przede wszystkim na szybkości usługi i dobrej cenie, którą mogą uzyskać.

W tym celu uprościliśmy wszystkie procesy – wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy, a wkrótce możesz spodziewać się kontaktu ze strony naszego przedstawiciela, który przedstawi Ci wycenę Twojego samochodu i umówi się na spotkanie. Wyceną samochodów zajmują się nasi wykwalifikowani rzeczoznawcy, którzy posiadają duże doświadczenie w branży i posługują się profesjonalnymi narzędziami rachunkowymi. Za skupione auta płacimy bezpośrednio po zawarciu umowy, gotówką lub przelewem bankowym. Jeżeli bardzo zależy Ci na czasie, daj nam znać – odkupimy Twoje auto nawet w ciągu 24 godzin od zgłoszenia!

Nasz skup aut chętnie odkupuje praktycznie każde auto – wystarczy by auto, które chcesz sprzedać, było gotowe do jazdy po polskich drogach oraz sprawne. Nie przejmuj się mniejszymi usterkami czy zabrudzeniami – sami przygotujemy go do sprzedaży Klientowi końcowemu.

Przekonaj się sam – wypełnij nasz formularz, a wkrótce otrzymasz od nas wycenę swojego samochodu.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami telefonicznie. Sprzedaż auta jeszcze nigdy nie była tak łatwa i szybka!

 

s 
COPYRIGHT 2013 @ MOTOSKUP.PL

Polityka prywatności
strony internetowe