Motoskup.pl - skup aut, samochodów za gotówkę

Dlaczego my

Na rynku istnieje bardzo wiele firm, które zajmują się obrotem pojazdów. Oprócz wszelkich komisów czy skupów możemy spotkać także giełdy samochodowe, ogłoszenia w prasie tudzież w Internecie. Skoro sprzedający i kupujący samochody mają w XXI wieku takie możliwości, co sprawia, że nasz skup aut tak dobrze radzi sobie na rynku i może oferować tak konkurencyjne stawki?

Wiedza i doświadczenie. Nasz skup samochodów to zrzeszenie pracowników i właścicieli skupów i komisów z całej Polski. Nie jesteśmy laikami i znamy się na rynku motoryzacyjnym jak nikt inny. To nie tylko nasza praca, lecz także nasza pasja! Naszą wiedzę i doświadczenie przekładamy na innowacyjne pomysły i metody zarządzania firmą, które doskonale się sprawdzają i pozwalają nam utrzymać wysokie obroty nawet w czasie kryzysu.

Jakość naszych usług. Satysfakcja Klienta to coś, na czym zależy nam najbardziej. Dlatego nasz skup samochodów oferuje nie tylko rewelacyjne ceny, lecz także przede wszystkim profesjonalną, bezpieczną i szybką obsługę Klienta. Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do Twoich potrzeb – jeżeli pilnie potrzebujesz pieniędzy, jesteśmy w stanie sfinalizować z Tobą transakcję już w ciągu 24 godzin.

Konkurencyjne ceny. Nasz skup aut ma zaufanie u banków i instytucji, co przekłada się również na gwarancje finansowe. Nie prowadzimy biznesu „byle wiązać koniec z końcem” i nie musimy oszczędzać na Klientach! Skup samochodowy Motoskup tnie zbędne koszty gdzie indziej – nie mamy szeregów kadry kierowniczej i menadżerskiej ani ogromnych ilości powierzchni wystawowej.

Bezpieczeństwo. Działamy zgodnie z literą prawa polskiego i europejskiego. Transakcje zawierane przez nasz skup aut są w stu procentach legalne oraz bezpieczne. Pieniądze za sprzedaż samochodu otrzymasz od nas zaraz po zawarciu umowy kupna-sprzedaży – nie musisz czekać, aż znajdziemy Klienta końcowego dla Twojego pojazdu! Jeżeli wolisz, przelejemy Ci tę kwotę na rachunek bankowy, dzięki czemu będziesz miał pewność, że pieniądze pochodzą z legalnego źródła.

 

s 
COPYRIGHT 2013 @ MOTOSKUP.PL

Polityka prywatności
strony internetowe